Zakończenie: 24-10-2019 20:08:00
188897
Opis: | wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924: Tom I - Galicja i Śląsk Cieszyński, Lublin/Warszawa 2004 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 260 stron formatu A4, miękka oprawa, pierwsze wydanie podstawowego katalogu papierowego pieniądza zastępczego z terenów Polski, ładnie zachowane |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 719