Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:08:00
188897
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924: Tom I - Galicja i Śląsk Cieszyński, Lublin/Warszawa 2004
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 260 stron formatu A4, miękka oprawa, pierwsze wydanie podstawowego katalogu papierowego pieniądza zastępczego z terenów Polski, ładnie zachowane

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 669

1)  180 zł