wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław - Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, 3. wydan..
Zakończenie: 24-10-2019 20:07:40
188918
Opis: | wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław - Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, 3. wydanie, Warszawa 2005 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 546 str., kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakości, katalog uzupełniony o bony towarowe Pekao i Baltony, oprawa twarda lakierowana, pięknie zachowany |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 372