Zakończenie: 24-10-2019 20:07:20
188899
Opis: | wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866), Warszawa 2000 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 282 strony, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich, pięknie zachowane, delikatnie przetarta obwoluta |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 276