Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:07:20
188899
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866), Warszawa 2000
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 282 strony, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich, pięknie zachowane, delikatnie przetarta obwoluta

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 268

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  980 zł
4)  940 zł
5)  920 zł