wydawnictwa zagraniczne, Dymitr Fedorov - Monety pribałtiki XIII-XIV wieku / Дмитрий федоров - Моне..
Zakończenie: 24-10-2019 20:07:00
188923
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Dymitr Fedorov - Monety pribałtiki XIII-XIV wieku / Дмитрий федоров - Монеты Прибалтики XIII-XVIII столетий, Определитель монет, Таллин 1966 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 421 stron, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 231