Zakończenie: 24-10-2019 20:06:40
188922
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, S. Sajauskas, D. Kaubrys - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės numizmatika, Vilnius 1993 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 454 strony, format A4, miękka oprawa, katalog monet wielkiego księstwa litewskiego |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 196