wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preusßen, Livland und M..

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:06:20
188927
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preusßen, Livland und Mergentheim, deren weltliche Nachfolger die Herzogtümer; Preussen, Livlend und Kurland sowie die Gepräge der baltischen Geistlichkeit; Köln 1995
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 356 stron z ilustracjami w tekście, format A5, oprawa kartonowa, pięknie zachowany

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 278

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  48 zł
5)  46 zł