wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preusßen, Livland und M..
Zakończenie: 24-10-2019 20:06:20
188927
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preusßen, Livland und Mergentheim, deren weltliche Nachfolger die Herzogtümer; Preussen, Livlend und Kurland sowie die Gepräge der baltischen Geistlichkeit; Köln 1995 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 356 stron z ilustracjami w tekście, format A5, oprawa kartonowa, pięknie zachowany |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 290