wydawnictwa zagraniczne, F. A. Vossberg - Münzgeschichte der Stadt Danzig, Berlin 1852, reprint Dar..
Zakończenie: 24-10-2019 20:06:00
188926
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, F. A. Vossberg - Münzgeschichte der Stadt Danzig, Berlin 1852, reprint Darmstadt + Nachtrag 1980 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 147 stron + 12 tablic, formatu A4, twarda oprawa, bardzo ładny przedruk rzadkiej monografii |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 251