wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszc..
Zakończenie: 24-10-2019 20:05:20
188919
Opis: | wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszcz 2005 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 291 + 37 stron wstępu, format ok. B5, twarda oprawa, reedycja PTN na 50-lecie oryginalnego wydania, bardzo rzadka i poszukiwana pozycja |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 263