wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961
Zakończenie: 24-10-2019 20:04:40
188911
Opis: | wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 184 strony (w tym 20 tablic) formatu B5, oprawa kartonowa, klasyczna praca zawierająca opracowanie dziejów mennicy w Toruniu oraz katalog monet tam bitych, rzadka pozycja, na pierwszej stronie dedykacja, minimalnie podniszczona okładka |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 397