wydawnictwa polskie, Jerzy Piniński - Dzieje pieniądza zachodniopomorskiego, Szczecin 1976

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:04:20
188901
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Piniński - Dzieje pieniądza zachodniopomorskiego, Szczecin 1976
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 48 stron + 40 tablic, oprawa kartonowa, popularnonaukowe opracowanie historii mennictwa zachodniopomoroskiego

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 330

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  14 zł
4)  12 zł
5)  10 zł