wydawnictwa polskie, Jerzy Piniński - Dzieje pieniądza zachodniopomorskiego, Szczecin 1976
Zakończenie: 24-10-2019 20:04:20
188901
Opis: | wydawnictwa polskie, Jerzy Piniński - Dzieje pieniądza zachodniopomorskiego, Szczecin 1976 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 48 stron + 40 tablic, oprawa kartonowa, popularnonaukowe opracowanie historii mennictwa zachodniopomoroskiego |
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 347