wydawnictwa polskie, Bogumiła Haczewska, Ryszard Kiersnowski, Stanisława Kubiak, Stanisław Such..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:03:20
188902
Opis: wydawnictwa polskie, Bogumiła Haczewska, Ryszard Kiersnowski, Stanisława Kubiak, Stanisław Suchodolski - Mennictwo Średniowieczne, Kraków 1984
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 331 stron formatu B5, oprawa kartonowa, ciekawe i dość trudno dostępne opracowanie z niedokończonej serii Zarys Mennictwa Europejskiego, wewnątrz errata, w tekście naniesione poprawki

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 323

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  24 zł
6)  18 zł