wydawnictwa polskie, Bogumiła Haczewska, Ryszard Kiersnowski, Stanisława Kubiak, Stanisław Such..
Zakończenie: 24-10-2019 20:03:20
188902
Opis: | wydawnictwa polskie, Bogumiła Haczewska, Ryszard Kiersnowski, Stanisława Kubiak, Stanisław Suchodolski - Mennictwo Średniowieczne, Kraków 1984 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 331 stron formatu B5, oprawa kartonowa, ciekawe i dość trudno dostępne opracowanie z niedokończonej serii Zarys Mennictwa Europejskiego, wewnątrz errata, w tekście naniesione poprawki |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 348