wydawnictwa polskie, Zbigniew Żabiński - Rozwój systemów pieniężnych w Europie Zachodniej i Pół..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:03:00
188904
Opis: wydawnictwa polskie, Zbigniew Żabiński - Rozwój systemów pieniężnych w Europie Zachodniej i Północnej, Ossolineum 1989
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 167 stron formatu B5, oprawa kartonowa, pięknie zachowane, podstawowe opracowanie historii systemów pieniężnych na terenie Europy Zachodniej i Północnej od wczesnego średniowiecza po okres powojenny

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 331

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  20 zł