wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ..

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:01:40
188908
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych, tom IX, część 1; Kryteria i elementy klasyfikacji, Systemy klasyfikacyjne i elementy przynależności monet, Warszawa 1985
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 400 stron, oprawa kartonowa, lekko przybrudzony tył okładki

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 277

1)  18 zł
2)  16 zł
3)  14 zł