wydawnictwa polskie, Stronczyński Kazimierz - Dawne Monety Polskie Dynastyi Piastów i Jagiellon..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:01:20
188895
Opis: wydawnictwa polskie, Stronczyński Kazimierz - Dawne Monety Polskie Dynastyi Piastów i Jagiellonów III tomy, Warszawa 2005 - reprint, t. I - Monety pierwszych czterech wieków rozbiorem wykopalisk objaśnione, 248 str., Piotrków 1883, t. II - Monety pierwszych czterech wieków w porządek chronologiczny ułożone i opisane, 224 str. + XXII tablice, Piotrków 1884, t. III - Monety XIV XV i XVI wieku uporządkowane i objaśnione, 244 str. + XXXV tablic
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: twarda oprawa lakierowana, reprint wykonany przez Polskie Towarzystwo Numizmatyczne, pięknie zachowany

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 575

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  80 zł