wydawnictwa polskie, Kazimierz Stronczyński; Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellonó..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:00:40
188920
Opis: wydawnictwa polskie, Kazimierz Stronczyński; Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellonów, część III; Piotrków 1885
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: 244 strony, ilustracje w tekście, brak tablic, oprawa twarda, zachowana tylna okładka, pierwszych kilka stron luźne, naddarcia i zagięcia pierwszych i ostatnich stron

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 303

1)  155 zł
2)  150 zł