wydawnictwa polskie, Kazimierz Stronczyński; Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellonó..
Zakończenie: 24-10-2019 20:00:40
188920
Opis: | wydawnictwa polskie, Kazimierz Stronczyński; Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellonów, część III; Piotrków 1885 |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | 244 strony, ilustracje w tekście, brak tablic, oprawa twarda, zachowana tylna okładka, pierwszych kilka stron luźne, naddarcia i zagięcia pierwszych i ostatnich stron |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 327