Zakończenie: 24-10-2019 20:00:20
188893
Opis: | wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, porozdzierana obwoluta, wewnątrz exlibris Aarre Vuorjoki, kilka stron zagiętych (wada druku), bez straty dla tekstu |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 313