Zakończenie: 17-10-2019 20:00 ÷ 22:22
Polska, 200 złotych, 25.05.1976
187539
seria D 8214585 | I |
80 zł szac. 100 zł 107 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
187424
seria BO 1394151 | I/I- |
65 zł szac. 50 zł 153 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw 10 banknotów, z lat 1982-1988
187574
20 zł M, 20 zł AM, 50 zł. KG, 100 zł RW, 100 zł SW, 200 z... | I/I- |
65 zł szac. 50 zł 285 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
206899
seria IJ-B, numeracja 276799 | I/I- |
60 zł szac. 50 zł 176 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 banderol bankowych, 1. połowa lat 90. XX w.
187594
banderole na 100-sztukowe paczki banknotów 100.000, 500.0... | I |
60 zł szac. 30 zł 321 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
187364
seria I-CH 531278 | I- |
55 zł szac. 60 zł 160 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)
184752
seria A, numeracja 0259218 | I- |
50 zł szac. 80 zł 155 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 50.000 złotych, 16.11.1993
187554
seria P 2420348 | I |
48 zł szac. 60 zł 150 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 10 marek polskich, 23.08.1919
187334
seria II-EN 313547 | I/I- |
46 zł szac. 30 zł 165 wyświetleń |
3 | zakończona | |
187349
seria IJ-L 678896 | I/I- |
46 zł szac. 30 zł 180 wyświetleń |
3 | zakończona |