Polska, zestaw 3 banderol bankowych, 1. połowa lat 90. XX w.
Zakończenie: 17-10-2019 20:41:00
187594
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, zestaw 3 banderol bankowych, 1. połowa lat 90. XX w., banderole na 100-sztukowe paczki banknotów 100.000, 500.000 i 1.000.000 złotych |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | razem 3 sztuki, wyśmienicie zachowane |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 355