Zakończenie: 10-10-2019 20:00 ÷ 22:25
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
187423
seria AZ 4602425, znak wodny “+X+” | I- |
220 zł szac. 70 zł 95 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)
184751
seria A, numeracja 0259220 | I- |
50 zł szac. 80 zł 102 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
185496
seria BD, numeracja 4041972 | I/I- |
28 zł szac. 40 zł 122 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 1.000 złotych, 15.05.1946
187250
seria L, numeracja 6963718 | II |
160 zł szac. 250 zł 196 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1.07.1948
187478
seria BR 5664174, znak wodny z plecionką ciemną w jasnym ... | I |
34 zł szac. 50 zł 128 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1.06.1979
187538
seria HF 0100205 | I |
75 zł szac. 80 zł 99 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 500.000 złotych, 16.11.1993
187942
seria Z, numeracja 3507885 | I |
44 zł szac. 60 zł 117 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw nadruków okolicznościowych wykonanych przez PTN na banknotach obiegowych z lat 80. XX w.
187663
1 x 100 zł, 2 x 500 zł, 1 x 1000 zł | I |
28 zł szac. 40 zł 139 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Węgry, zestaw 4 banknotów:
183114
10.000 milpengo (10 milionów pengo) 29.04.1946; 100.000 m... | I/II |
34 zł szac. 50 zł 138 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 4 złote polskie, 4.09.1794
187263
seria 2-F | II/II+ |
370 zł szac. 300 zł 310 wyświetleń |
3 | zakończona |