Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:17:40
184751
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939), seria A, numeracja 0259220
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: zagniecenia i minimalne przebarwienia papieru, ale piękna i rzadka
Literatura: Lucow 739 (R5), Moczydłowski B133

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 102

1)  50 zł
2)  48 zł