Zakończenie: 12-09-2019 20:00 ÷ 22:00
Słowianie, naśladownictwo typu łupawskiego
140735
Aw: Krzyż kawalerski, obwódka liniowa z promienistymi lin... | III |
185 zł szac. 100 zł 162 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, halerz, 1445-1453
186098
Aw: Wieża, po bokach O-S, legenda Rw: Orzeł na wprost z g... | III+ |
135 zł szac. 150 zł 184 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, półgrosz koronny, bez daty
185923
Aw: Orzeł, + MONETA x KA3IMIRI; Rw: Korona, pod nią rozet... | II+ |
90 zł szac. 80 zł 304 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
185894
Aw: Kaplica, wewnątrz pierścień, z boków po trzy kulki, l... | III/III+ |
40 zł szac. 30 zł 189 wyświetleń |
5 | zakończona | |
185889
Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, z boków po ... | III/III- |
46 zł szac. 30 zł 119 wyświetleń |
5 | zakończona | |
185896
Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, z boków po ... | III/IV |
44 zł szac. 30 zł 170 wyświetleń |
5 | zakończona | |
185887
Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż, z boków po trzy kliny, legen... | III |
42 zł szac. 30 zł 102 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1002-1024
168102
Głowa króla w koronie w prawo / Dłoń opatrzności | II/II- |
940 zł szac. 1 000 zł 211 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Słowianie, hybrydalne naśladownictwo denara saskiego i kolońskiego
140732
Aw: Kapliczka jak na denarach OAP, pseudolegenda, Rw: Krz... | III |
260 zł szac. 150 zł 177 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
140734
Aw: Dłoń opatrzności ze znakami w polach, wokoło napis (j... | III |
640 zł szac. 400 zł 186 wyświetleń |
5 | zakończona |