Zakończenie: 11-07-2019 20:00 ÷ 22:43
Polska, czek podróżniczy na 2.000 złotych, lata 80. XX w.
183656
seria N, numeracja 4955169 | I/I- |
70 zł szac. 60 zł 172 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 1.07.1948
183655
seria BY, numeracja 4951335 | III- |
32 zł szac. 50 zł 65 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
183654
seria EN, numeracja 3330314 | III |
38 zł szac. 50 zł 72 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
183653
seria KE, numeracja 2610418 | I |
150 zł szac. 100 zł 125 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 200.000 złotych, 1.12.1989
183652
seria L, numeracja 0100269 | I |
210 zł szac. 150 zł 119 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 1.000 złotych, 15.07.1947
183651
seria A, numeracja 3207092 | IV+ |
48 zł szac. 50 zł 95 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
183650
seria P, numeracja 5845056 | III |
65 zł szac. 50 zł 105 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, 25 kopiejek, 1919
183649
| II+ |
60 zł szac. 20 zł 128 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Francja, 2 x asygnata na 50 soli, 23.05.1793
183648
seria 2868, nierozcięte 2 egzemplarze w pionie | I/I- |
115 zł szac. 60 zł 239 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
183645
czerwony ukośny nadruk “WZÓR” tylko na str. głównej, seri... | I |
125 zł szac. 80 zł 88 wyświetleń |
5 | zakończona |