pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 01-07-2019 18:00
Zakończenie: 11-07-2019 20:00 ÷ 22:43
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, czek podróżniczy na 2.000 złotych, lata 80. XX w.
183656
seria N, numeracja 4955169
I/I-

70 zł

szac. 60 zł

172 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 500 złotych, 1.07.1948
183655
seria BY, numeracja 4951335
III-

32 zł

szac. 50 zł

65 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
183654
seria EN, numeracja 3330314

38 zł

szac. 50 zł

72 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
183653
seria KE, numeracja 2610418

150 zł

szac. 100 zł

125 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 200.000 złotych, 1.12.1989
183652
seria L, numeracja 0100269

210 zł

szac. 150 zł

119 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 1.000 złotych, 15.07.1947
183651
seria A, numeracja 3207092
IV+

48 zł

szac. 50 zł

95 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
183650
seria P, numeracja 5845056

65 zł

szac. 50 zł

105 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, 25 kopiejek, 1919
Rosja, 25 kopiejek, 1919
183649

60 zł

szac. 20 zł

128 wyświetleń

7 zakończona
Francja, 2 x asygnata na 50 soli, 23.05.1793
183648
seria 2868, nierozcięte 2 egzemplarze w pionie
I/I-

115 zł

szac. 60 zł

239 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
183645

125 zł

szac. 80 zł

88 wyświetleń

5 zakończona