Zakończenie: 11-07-2019 20:00 ÷ 22:43
Czechosłowacja, 500 koron, 12.07.1941 (1945)
183117
seria 6 Oj, numeracja 028211, dwukrotna perforacja SPECIMEN | I-/II+ |
38 zł szac. 30 zł 198 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Czechosłowacja, 1.000 koron, 25.04.1934
183118
seria K, numeracja 114052, perforowany napis SPECIMEN | I- |
115 zł szac. 80 zł 128 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, 20 x 2 ruble, bez daty (1919)
183119
bez oznaczenia serii i numeracji, 1 emisja, 20 nierozcięt... | II/III |
65 zł szac. 80 zł 85 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, 2 x asygnata na 50 soli, 23.05.1793
183648
seria 2868, nierozcięte 2 egzemplarze w pionie | I/I- |
115 zł szac. 60 zł 239 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, 25 kopiejek, 1919
183649
| II+ |
60 zł szac. 20 zł 128 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, czek podróżniczy na 2.000 złotych, lata 80. XX w.
183656
seria N, numeracja 4955169 | I/I- |
70 zł szac. 60 zł 174 wyświetleń |
4 | zakończona | |
loterie, arkusz z 8 ćwiartkami losów - Krajowa Loteria Pieniężna, 26.07.1979
183657
numeracja 30636, losy I klasy i II klasy | I/II |
30 zł szac. 50 zł 375 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, kwit daru wartości 100 złotych
183658
numeracja 370399 | III |
38 zł szac. 50 zł 75 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, kwit daru wartości 50 złotych
183659
numeracja 576736*, blanco | II |
85 zł szac. 50 zł 95 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, arkusz blankietów talonów żywnościowych
183660
blanco | I/I- |
48 zł szac. 80 zł 116 wyświetleń |
1 | zakończona |