pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 01-07-2019 18:00
Zakończenie: 11-07-2019 20:00 ÷ 22:43
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
206976
seria 125

55 zł

szac. 60 zł

152 wyświetleń

3 zakończona
Polska, Lwów, akrusz kartki zaopatrzeniowej na chude mleko
183662
numeracja 005303, wypełniony

start 30 zł

106 wyświetleń

0 zakończona
183661
numeracja 002263*, blanco

start 30 zł

81 wyświetleń

0 zakończona
Polska, arkusz blankietów talonów żywnościowych
183660
blanco
I/I-

48 zł

szac. 80 zł

115 wyświetleń

1 zakończona
Polska, kwit daru wartości 50 złotych
183659
numeracja 576736*, blanco

85 zł

szac. 50 zł

94 wyświetleń

4 zakończona
Polska, kwit daru wartości 100 złotych
183658
numeracja 370399

38 zł

szac. 50 zł

74 wyświetleń

2 zakończona
loterie, arkusz z 8 ćwiartkami losów - Krajowa Loteria Pieniężna, 26.07.1979
183657
numeracja 30636, losy I klasy i II klasy
I/II

30 zł

szac. 50 zł

369 wyświetleń

1 zakończona
Polska, czek podróżniczy na 2.000 złotych, lata 80. XX w.
183656
seria N, numeracja 4955169
I/I-

70 zł

szac. 60 zł

170 wyświetleń

4 zakończona
Rosja, 25 kopiejek, 1919
Rosja, 25 kopiejek, 1919
183649

60 zł

szac. 20 zł

128 wyświetleń

7 zakończona
Francja, 2 x asygnata na 50 soli, 23.05.1793
183648
seria 2868, nierozcięte 2 egzemplarze w pionie
I/I-

115 zł

szac. 60 zł

239 wyświetleń

7 zakończona