Zakończenie: 11-07-2019 20:00 ÷ 22:43
Węgry, 2 forinty, 18... (ok. 1850)
183097
seria F, bez numeracji, niewypełniony blankiet | I |
60 zł szac. 50 zł 111 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, 20 x 2 ruble, bez daty (1919)
183119
bez oznaczenia serii i numeracji, 1 emisja, 20 nierozcięt... | II/III |
65 zł szac. 80 zł 85 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, czek podróżniczy na 2.000 złotych, lata 80. XX w.
183656
seria N, numeracja 4955169 | I/I- |
70 zł szac. 60 zł 175 wyświetleń |
4 | zakończona | |
zestaw różnych banknotów, zestaw 6 banknotów
183104
100 i 200 cruzeiros (1981-1984) - Brazylia, 100 i 500 rie... | I |
70 zł szac. 60 zł 157 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Chiny, 100 juanów, 1941
183107
seria P, numeracja 717283 | IV/V |
75 zł szac. 50 zł 237 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Węgry, 5 forintów, 18... (ok. 1850)
183096
seria D, bez numeracji, niewypełniony blankiet | I |
80 zł szac. 50 zł 132 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, kwit daru wartości 50 złotych
183659
numeracja 576736*, blanco | II |
85 zł szac. 50 zł 95 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, zestaw 2 banknotów
183113
1 rubel 1923 Государственный Денежный Знак seria AA-016 i... | II-/III+ |
95 zł szac. 60 zł 135 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Czechosłowacja, 1.000 koron, 25.04.1934
183118
seria K, numeracja 114052, perforowany napis SPECIMEN | I- |
115 zł szac. 80 zł 128 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, 2 x asygnata na 50 soli, 23.05.1793
183648
seria 2868, nierozcięte 2 egzemplarze w pionie | I/I- |
115 zł szac. 60 zł 240 wyświetleń |
7 | zakończona |