Polska, 100 złotych, 1939

Rozpoczęcie: 01-07-2019 18:00
Zakończenie: 11-07-2019 20:13:40
Polska, 100 złotych, 1939

Polska, 100 złotych, 1939

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:13:40
183638
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945, 100 złotych, 1939, seria C.B., numeracja 7560294, fałszywy nadruk na banknocie 100 złotych z 09.11.1934
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamany w pionie, banknot po konserwacji, lewy margines i lewy górny róg nieświeże
Literatura: Lucow 762a (R4), Miłczak 90c, Ros. 570

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 104