Polska, 20 marek polskich, 23.08.1919

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:07:40
183632
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 20 marek polskich, 23.08.1919, seria II-DK, numeracja 548377
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: niewielkie zagięcie dolnego i lewego marginesu i lewego dolnego narożnika, rogi przytępione, mała plama przy górnym marginesie, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 379 (R0), Miłczak 26c

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 74

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  24 zł
4)  22 zł
5)  20 zł