Polska, plakieta Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:17:40
182175
Opis: Polska - XX w., plakieta Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura, plakieta z 1932 roku, w centralnej części popiersia pilotów, po bokach i na dole samoloty, napisy FR. ŻWIRKO ST. WIGURA 28.VIII.1932 R
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 275 x 210 mm, 2569.8 g

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 318

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  420 zł
4)  390 zł