Polska, medal na 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1932

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:17:00
182272
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1932, Aw: Postać króla i mnichów z obrazem Matki Boskiej, + NA PAMIĄTKĘ 550EJ ROCZNICY w 1932 R. ZŁOŻENIA OBRAZU M.BOSKIEJ CZĘSTOCH. NA JASNEJ GÓRZE, Rw: Matka Boska Częstochowska, w dolnej części sygnatura I•CH, 300 LAT W JERUZALEM, 500 W CAROGRODZIE, 500 NA BEŁZKIM ZAMKU 550 BA JASNEJ GÓRZE W CZĘSTOCHOWIE, na rancie nabite J.CHYLIŃSKI, medal projektu Józefa Chylińskiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.9 mm, 11.62 g, mała dziurka nawiercona od rewersu

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 213

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  70 zł