Austria, żeton koronacyjny, 1825

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:16:00
182052
Opis: Austria - Franciszek II (I) 1792-1806 (1835), żeton koronacyjny, 1825, Aw: Skrzyżowane gałązki nad którymi jabłko panowania, PIE•VT•CLEMENTER•, Rw: Napis w sześciu wierszach, żeton wybity z okazji koronacji czwartej żony Franciszka II Karoliny Augusty na królową Węgier
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 25.6 mm, 4.39 g, patyna, widoczny blask menniczy, bardzo ładny

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 100

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  130 zł
5)  125 zł