Austria, żeton koronacyjny, 1791

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:15:20
182050
Opis: Austria - Leopold II 1790-1792, żeton koronacyjny, 1791, Aw: Popiersie cesarza w prawo, LEOPOLD•II•AVG•DVX•BVRG•BRAB•COM•EL•, Rw: W wieńcu BELGICAE• / SALVS• / AVGVSTO• / DATA•FIDE• / MDCCXCI•
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.7 mm, 6.28 g, patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 82

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  125 zł