Austria, żeton pogrzebowy, 1773

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:14:40
182048
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, żeton pogrzebowy, 1773, Aw: Popiersie w prawo, CAROL•PR•LOTHAR•&•NATA 17•MAII 1714., Rw: Sarkofag, przy którym władca i anioł, u dołu z prawej sygnatura W.H., PATRIAE VTRIQVE SVVM, w odcinku DECESSIT 7•NOV•1773• / MONTIB•HANON•, żeton wybity na pamiątkę śmierci Anny Charlotty Lotaryńskiej
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 25.3 mm, 3.98 g, patyna, bardzo ładny

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 190

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  340 zł
5)  300 zł
6)  200 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  130 zł