Węgry, 15 krajcarów, 1679 KB

Węgry, 15 krajcarów, 1679 KB

Węgry, 15 krajcarów, 1679 KB

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:10:40
181821
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 15 krajcarów, 1679 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Huszár 1425, Herinek 1046

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 212

1)  140 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł