Wielka Brytania, korona, 1889
Zakończenie: 20-06-2019 22:10:00
Wielka Brytania, korona, 1889
182134
Opis: | Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, korona, 1889, Londyn, emisja z okazji 50-lecia panowania |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro 27.92 g, patyna |
Literatura: | Seaby 3921, Davenport 107 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 76