Watykan (Państwo Kościelne), piastra, 1643

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:09:40
182207
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Urban VIII 1623-1644, piastra, 1643, Rzym, rok XXI pontyfikatu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31.36 g, bardzo rzadka, patyna
Literatura: Berman 1709, Dav. 4061

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 164

1)  2 100 zł
2)  2 100 zł
3)  1 950 zł