Niemcy, talar, 1866 A

Niemcy, talar, 1866 A

Niemcy, talar, 1866 A

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:55:40
181805
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar, 1866 A, Berlin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na awersie, ładny połysk menniczy
Literatura: AKS 99, Dav. 782, Thun 270

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 139

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  140 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  110 zł