Niemcy, szeląg, bez daty (koniec XV w.)

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:52:00
181983
Opis: Niemcy - Lubeka, szeląg, bez daty (koniec XV w.), Aw: Dwugłowy orzeł i napis w otoku MONETA NOVA LVBICENSIS, Rw: Ozdobny krzyż i napis w otoku CRVX FVGAT OMNE MALVM
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.09 g
Literatura: Behrens 63, Saurma 3492

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 90

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł