Austria, talar, 1668

Austria, talar, 1668

Austria, talar, 1668

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:36:20
182098
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Maksymilian Gandolf graf Kuenburg 1668-1687, talar, 1668, Salzburg, Aw: Madonna z dzieciątkiem i napisy Rw: Stojący św. Rudbert, wokoło napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.32 g, patyna
Literatura: Dav. 3508, Probszt 1652, Zöttl 1992

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 185

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  900 zł
4)  800 zł
5)  560 zł
6)  560 zł
7)  520 zł
8)  480 zł