Austria, talar, 1651

Austria, talar, 1651

Austria, talar, 1651

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:34:40
182133
Opis: Austria - Ferdynand III 1637-1657, talar, 1651, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.77 g, patyna, ryski w tle awersu
Literatura: Dav. 3181, Herinek 387

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 224

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  540 zł