Austria, talar, 1608

Austria, talar, 1608

Austria, talar, 1608

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:34:20
182097
Opis: Austria - Rudolf II 1576-1612, talar, 1608, Kutná Hora, Aw: Popiersie w prawo, pod popiersiem kroczący w prawo lew, wokoło napis, Rw: Dwugłowy Orzeł, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.81 g, patyna
Literatura: Dav. 3028, Halačka 369, Slg. Donebauer 1625

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 286

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  1 450 zł
4)  1 150 zł
5)  760 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  660 zł
9)  620 zł