Śląsk, 15 krajcarów, 1664

Śląsk, 15 krajcarów, 1664

Śląsk, 15 krajcarów, 1664

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:29:40
182143
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski 1639-1673, 15 krajcarów, 1664, Brzeg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: F.u.S 1915, E.-M. 102

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 192

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  70 zł