Śląsk, grosz, 1544

Śląsk, grosz, 1544

Śląsk, grosz, 1544

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:28:20
182449
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-1505-1547, grosz, 1544, Brzeg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: F.u.S. 1363

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 222

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  75 zł