Polska, 5 kopiejek, 1853 BM

Polska, 5 kopiejek, 1853 BM

Polska, 5 kopiejek, 1853 BM

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:09:00
182168
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1853 BM, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadkie, moneta wyczyszczona, uszkodzenia powierzchni
Literatura: Bitkin 854 (R1), Brekke 270, Plage 462, Berezowski 10 zł

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 314

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  420 zł