Polska, 1 grosz polski, 1818 IB

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:07:40
182286
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 1 grosz polski, 1818 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Bitkin 886, Plage 203

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 164

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  80 zł