Polska, dwugrosz wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:01:00
182161
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, dwugrosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Kahnt FA2 641, Kop. 11529 (R2), Merseb. 1699a

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 263

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  95 zł