Polska, 1/2 talara, 1741

Polska, 1/2 talara, 1741

Polska, 1/2 talara, 1741

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 21:00:40
182162
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, 1/2 talara, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.72 g, niewielkie rysy na monecie
Literatura: Kahnt FA2 640 (opisany jako 2/3 talara), Kop. 11531 (R3), Merseb. 1698

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 583

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  900 zł
4)  860 zł
5)  760 zł
6)  740 zł
7)  720 zł
8)  680 zł
9)  660 zł
10)  640 zł
11)  600 zł