Polska, szóstak, 1702

Polska, szóstak, 1702

Polska, szóstak, 1702

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:59:20
182146
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety polsko-saskie, szóstak, 1702, Lipsk, data na końcu napisu otokowego na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 331, Kop. 2011 (R1), Merseb. 1652

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 754

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  440 zł
4)  420 zł
5)  360 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  240 zł
12)  230 zł
13)  220 zł
14)  210 zł
15)  185 zł
16)  180 zł