Polska, szóstak, 1702

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, szóstak, 1702

Polska, szóstak, 1702

Cena aktualna: 280 zł
182146
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety polsko-saskie, szóstak, 1702, Lipsk, data na końcu napisu otokowego na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 331, Kop. 2011 (R1), Merseb. 1652

Cena aktualna: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 227

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  195 zł
10)  185 zł
11)  180 zł