Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:55:00
182445
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1591, Ryga, końcówka napisu L
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładny
Literatura: Iger R.91.1.a, K.-G. 12a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 247

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł