Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:54:00
182141
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, odmiana z krzyżykiem nad herbem miasta, dwukropek i mała gwiazdka na końcu napisu otokowego na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładny połysk menniczy monety
Literatura: Shatalin GD18c-11 (R)

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 34
Ilość odsłon: 776

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł
4)  660 zł
5)  620 zł
6)  580 zł
7)  540 zł
8)  500 zł
9)  420 zł
10)  400 zł
11)  350 zł
12)  330 zł
13)  320 zł
14)  310 zł
15)  300 zł
16)  290 zł
17)  280 zł
18)  260 zł
19)  250 zł
20)  240 zł