Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:51:20
182145
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Poznań, z napisem SIG 3 i końcówką na awersie LI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, miejscowo nieczytelny
Literatura: Iger P.97.2.f - podobny (po dacie 2 kropki)

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 156

1)  42 zł